Lezzetli tarifler...

lezzetli bir prenses pastası pişirin!

7 saat 34 dakika

Izgara Kuşkonmazla Servis Edilen Soya Marineli Tavuk Göğsü

Izgara Kuşkonmazla Servis Edilen Soya Marineli Tavuk Göğsü nasıl yapılır öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

30 dakika

Pratik Pirinçle Sunulan Limonlu Tavuk

Pratik Pirinçle Sunulan Limonlu Tavuk tarifini nasıl kolayca hazırlayabileceğinizi öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

42 dakika

Zencefilli Limon Soslu Fırınlanmış Somon

Bu kolay, lezzetli ve her damak tadına uygun tarifi SPLENDA® ile keşfedin! Bu Zencefilli Limon Soslu Fırınlanmış Somon tarifi mutfağınıza hayat verecektir, SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla denemeye ne dersiniz?

45 dakika

Balzamik Soslu Portakallı Ördek

Bu pratik ve kolay Balzamik Soslu Portakallı Ördek tarifinin tadını SPLENDA® ile çıkarmaya ne dersiniz? Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

25 dakika

Balzamikli Domates

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Balzamikli Domates tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

40 dakika

Makarnali Sebze Corbasi

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Makarnali Sebze Corbasi tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

11 dakika

Sıcak Keçi Peyniri Salatası

Bu hafif ve lezzetli salata yaz akşamları veya hızlı ve lezzetli bir yemek hazırlamaya ihtiyaç duyduğunuz anlar için mükemmel bir seçenektir.

10 dakika

Mango Pelteli Portakal ve Greyfurt Salatası

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Mango Pelteli Portakal ve Greyfurt Salatası tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

1 saat 25 dakika

Fransız Usulü Soğan Çorbası

Fransız Usulü Soğan Çorbası yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

SPLENDA®'dan İpuçları

SPLENDA®'dan İpuçları

En sevdiğiniz içeceklere bir miktar SPLENDA ZERO™ ekleyin!

Görüntülenen 1 - 9 / 16