Lezzetli tarifler...

made with SPLENDA® Sweeteners!

55 dakika

Salatalık ve Havuç Salatasıyla Baharatlı Tavuk

Baharatlı Tavuk Salatası yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

15 dakika

Sefin Salatası

Sefin Salatası yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

25 dakika

Balzamikli Domates

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Balzamikli Domates tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

40 dakika

Makarnali Sebze Corbasi

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Makarnali Sebze Corbasi tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

11 dakika

Sıcak Keçi Peyniri Salatası

Bu hafif ve lezzetli salata yaz akşamları veya hızlı ve lezzetli bir yemek hazırlamaya ihtiyaç duyduğunuz anlar için mükemmel bir seçenektir.

7 saat 34 dakika

Izgara Kuşkonmazla Servis Edilen Soya Marineli Tavuk Göğsü

Izgara Kuşkonmazla Servis Edilen Soya Marineli Tavuk Göğsü nasıl yapılır öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

30 dakika

Pratik Pirinçle Sunulan Limonlu Tavuk

Pratik Pirinçle Sunulan Limonlu Tavuk tarifini nasıl kolayca hazırlayabileceğinizi öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

10 dakika

Domatesli Salsa

Bu klasik Domatesli Salsa gerçek bir ziyafet sunuyor. Bu lezzetli tarifi SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla daha keyifli hale getirin!

10 dakika

Salata Sosu

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Salata Sosu tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

SPLENDA®'dan İpuçları

SPLENDA®'dan İpuçları

En sevdiğiniz içeceklere bir miktar SPLENDA ZERO™ ekleyin!

Görüntülenen 1 - 9 / 16