Lezzetli tarifler...

made with SPLENDA® Sweeteners!

35 dakika

Yabanmersinli Muffin

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Yabanmersinli Muffin tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

10 dakika

Kırmızı Çaylı ve Tarçınlı Meyve Pançı

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Kırmızı Çaylı ve Tarçınlı Meyve Pançı tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. SPLENDA® Tablet'i hemen deneyin!

55 dakika

Salatalık ve Havuç Salatasıyla Baharatlı Tavuk

Baharatlı Tavuk Salatası yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

32 dakika

Klasik Kremalı Çay Saati Çörek

Bu klasik Klasik Kremalı Çay Saati Çörek gerçek bir ziyafet sunuyor. Bu lezzetli tarifi SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla daha keyifli hale getirin!

25 dakika

Balzamikli Domates

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Balzamikli Domates tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

1 saat 15 dakika

Meyveli Kek

Bu kolay, lezzetli ve her damak tadına uygun tarifi SPLENDA® ile keşfedin! Bu Meyveli Kek tarifi mutfağınıza hayat verecektir, SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla denemeye ne dersiniz?

1 saat 55 dakika

Elmalı Kafes Turta

Bu kolay, lezzetli ve her damak tadına uygun tarifi SPLENDA® ile keşfedin! Bu Elmalı Kafes Turta tarifi mutfağınıza hayat verecektir, SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla denemeye ne dersiniz?

30 dakika

Şekerlemeli Elmalı Muffin

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Şekerlemeli Elmalı Muffin tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

4 saat 25 dakika

Meyveli Sorbe

Meyveli Sorbe yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

SPLENDA®'dan İpuçları

SPLENDA®'dan İpuçları

En sevdiğiniz içeceklere bir miktar SPLENDA ZERO™ ekleyin!

Görüntülenen 1 - 9 / 22