Lezzetli tarifler...

lezzetli bir prenses pastası pişirin!

1 saat 15 dakika

Meyveli Kek

Bu kolay, lezzetli ve her damak tadına uygun tarifi SPLENDA® ile keşfedin! Bu Meyveli Kek tarifi mutfağınıza hayat verecektir, SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla denemeye ne dersiniz?

4 saat 25 dakika

Meyveli Sorbe

Meyveli Sorbe yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

35 dakika

Fırınlanmış Ananas

Bu kolay, lezzetli ve her damak tadına uygun tarifi SPLENDA® ile keşfedin! Bu Fırınlanmış Ananas tarifi mutfağınıza hayat verecektir, SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla denemeye ne dersiniz?

25 dakika

Balzamikli Domates

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Balzamikli Domates tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

4 saat 10 dakika

Mangolu Sorbe

Bu kolay, lezzetli ve her damak tadına uygun tarifi SPLENDA® ile keşfedin! Bu Mangolu Sorbe tarifi mutfağınıza hayat verecektir, SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla denemeye ne dersiniz?

5 dakika

Kivili Yabanmersinli Smoothie

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Kivili Yabanmersinli Smoothie tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

10 dakika

Kırmızı Çaylı ve Tarçınlı Meyve Pançı

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Kırmızı Çaylı ve Tarçınlı Meyve Pançı tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. SPLENDA® Tablet'i hemen deneyin!

10 dakika

Domatesli Salsa

Bu klasik Domatesli Salsa gerçek bir ziyafet sunuyor. Bu lezzetli tarifi SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla daha keyifli hale getirin!

30 dakika

Şekerlemeli Elmalı Muffin

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Şekerlemeli Elmalı Muffin tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

SPLENDA®'dan İpuçları

SPLENDA®'dan İpuçları

En sevdiğiniz içeceklere bir miktar SPLENDA ZERO™ ekleyin!

Görüntülenen 1 - 9 / 22