Lezzetli tarifler...

made with SPLENDA® Sweeteners!

10 dakika

Proteinli Kahvaltılık Smoothie

SPLENDA® Tabletlerle yapılan bu lezzetli Proteinli Kahvaltılık Smoothie ile güne bir enerji vuruşuyla başlayın.

5 dakika

Çilek ve Zencefilli Limonata

Sadece 40 kaloriye sahip bu lezzetli Çilek ve Zencefilli Limonata tarifi sağlıklı kaçamaklar için mükemmel bir seçim! SPLENDA® Tablet ile yapılmıştır.

5 dakika

Yeşil Smoothie

İster güne harika bir başlangıç olarak, ister atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz, SPLENDA® Tablet ile tatlandırılmış, lezzetli ve sağlıklı Yeşil Smoothie tarifimizi deneyin!

15 dakika

Meyveli Krep

Bu klasik Meyveli Krep gerçek bir ziyafet sunuyor. Bu lezzetli tarifi SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla daha keyifli hale getirin!

25 dakika

Hollanda Krepi

Hollanda Krepi yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

20 dakika

Yulaf Kepekli Krep

SPLENDA® Granül Tatlandırıcı ile hazırlanan bu klasik Yulaf Kepekli Krepe bayılacaksınız!

40 dakika

Fransız Tostu (Yumurtalı Ekmek)

Bu kolay, lezzetli ve her damak tadına uygun tarifi SPLENDA® ile keşfedin! Bu Fransız Tostu (Yumurtalı Ekmek) tarifi mutfağınıza hayat verecektir, SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla denemeye ne dersiniz?

25 dakika

Granola

Granola yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

40 dakika

Malezya Usulü Fıstıklı Krep

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Malezya Usulü Fıstıklı Krep tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

SPLENDA®'dan İpuçları

SPLENDA®'dan İpuçları

En sevdiğiniz içeceklere bir miktar SPLENDA ZERO™ ekleyin!

Görüntülenen 1 - 9 / 11