Lezzetli tarifler...

lezzetli bir prenses pastası pişirin!

1 saat 35 dakika

Meyveli Çay Saati Keki

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı Meyveli Çay Saati Keki tarifine bayılacaksınız. Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

32 dakika

Ahududulu Bademli Kek

Ahududulu Bademli Kek nasıl yapılır öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

35 dakika

Beyaz Pasta

SPLENDA® Granül Tatlandırıcı ile hazırlanan bu klasik Beyaz Pastaya bayılacaksınız!

40 dakika

Çilekli Kremalı Çörek

Çilekli Kremalı Çörek yapmayı öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

45 dakika

İskoç Bisküvisi Kurabiyesi

SPLENDA®'nın bu kolay ve hızlı İskoç Kurabiyesi tarifine hayır diyemeyeceksiniz! Bu basit tarif yalnızca birkaç kolay adımdan oluşmaktadır. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

25 dakika

Kuru Üzümlü Çörek

SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla hazırlanan klasik Kuru Üzümlü Çörek tarifi!

35 dakika

Portakallı Bademli Kurabiye

Bu kolay, lezzetli ve her damak tadına uygun tarifi SPLENDA® ile keşfedin! Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

48 dakika

Mokalı Shortbread Bisküvi

Mokalı Shortbread Bisküvi yapımını öğrenin! Adım adım talimatlarımız sayesinde bu lezzetli tarifi yapmak inanılmaz derecede kolay. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

4 saat 58 dakika

Tatlı Limon Kareleri

Bu kolay Tatlı Limon Kareleri tarifinin keyfini SPLENDA® ile çıkarın. Bu tarifi bir de SPLENDA® Granül Tatlandırıcıyla deneyin.

SPLENDA®'dan İpuçları

SPLENDA®'dan İpuçları

En sevdiğiniz içeceklere bir miktar SPLENDA ZERO™ ekleyin!

Görüntülenen 1 - 9 / 123